CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt

opis
http://www.zywiec.com.pl

Przy współpracy z agencją ARC Worldwide Polska opracowaliśmy od strony technicznej bardzo oryginalny interaktywny serwis brandowy piwa Żywiec. Grupa Żywiec (właściciel marki) postanowiła zmienić wyobrażenia o typowej stronie internetowej i zaoferować coś nowego, świeżego i interesującego. Nasz zespół ekspertów IT stworzył solidne technologiczne podwaliny serwisu, jak również jednej z jego największych atrakcji – telewizji internetowej i transmisji na żywo!

tl_files/logo_arc_zywiec.gif

Nowa strona internetowa Żywca pełni rolę platformy komunikacyjnej wspierającej działania marketingowe firmy. Zaprojektowana jako nietypowe połączenie serwisu marki z telewizją internetową, ma angażować użytkownika w proces tworzenia zawartości strony, zachęcać go do aktywności. Do atutów witryny należy jej zaawansowana nawigacja, możliwość oglądania teledysków muzycznych oraz różnorodnych wydarzeń, takich jak np. interaktywne konkursy fotograficzne, które transmitowano na żywo prosto ze studia telewizji 4fun.tv.

tl_files/screen1_zywiec.jpg

technologia
Do przeprowadzenia transmisji na żywo wykorzystaliśmy nasz serwer streamingowy Adobe Flash Media Interactive Server. Przekaz cyfrowy transmitowany przez ten serwer może być oglądany na żywo bez konieczności pobierania danych na komputer użytkownika.

efekty
Nasze rozwiązania technologiczne uatrakcyjniły stronę Żywca zapewniając użytkownikom serwisu możliwość oglądania przekazów wideo, w tym także transmisji na żywo.

Ponad 85% internautów zatrzymuje się na stronach internetowych na dłużej w celu obejrzenia udostępnianych tam przekazów wideo, dlatego można się spodziewać, że zastosowanie video streamingu zapewni długofalowe efekty dla rozwoju świadomości marki naszego Klienta wśród użytkowników internetu.

wykorzystane usługi Cadera:
 - live video streaming i streaming on-demand za pomocą Flash Media Interactive Server
 - hosting
 - łącza
 - usługi IT
 - konsultacje

 

wróć