CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt
administracja
outsourcing IT/usługi informatyczne
outsourcing IT

Outsourcing IT to powierzenie obsługi informatycznej wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej, takiej jak Cadera. W ramach naszych usług informatycznych proponujemy pełną opiekę i administrację sieciami, serwerami i komputerami, serwis oraz doradztwo IT. Sprzedajemy, dostarczamy i konfigurujemy serwery oraz komputery klienckie. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne, oprogramowanie i infrastrukturę sprzętową.

więcej

 

hosting i kolokacja serwerów
hosting

Hosting - usługa polegająca na udostępnianiu powierzchni na serwerach naszej firmy w celu utworzenia na nich kont poczty elektronicznej, umieszczenia stron internetowych, sklepów internetowych i/lub innych aplikacji internetowych. Nasze serwery wyróżniają się wysoką niezawodnością.
Kolokacja - usługa polegająca na udostępnieniu przez naszą firmę przestrzeni oraz technicznej infrastruktury dla serwera zakupionego przez Klienta.

więcej

administracja serwerami
Administracja serwerami

Zapewniamy profesjonalną opiekę i nadzór nad serwerami działającymi w oparciu o systemy Linux, FreeBSD, Windows Server. Oferujemy stworzenie od podstaw infrastruktury serwerowej, systemy firewallowe, a także możliwość podłączenia do automatycznego systemu backupu danych. Obsługiwane przez nas systemy są monitorowane 24h na dobę z trybem natychmiastowej reakcji na ewentualną awarię.

więcej

konsultacje i doradztwo informatyczne
konsultacje i doradztwo

Usługa polegająca na zapewnieniu wsparcia w zakresie bieżących prac w obszarze IT oraz przy wdrażaniu nowoczesnych technologii. Doradztwo IT ma głównie na celu pomoc w doborze najbardziej optymalnych i korzystnych dla Klienta rozwiązań.

więcej

 

programowanie
optymalizacja serwisów i aplikacji internetowych
optymalizacja

Dzięki temu, że obok administracji zajmujemy się także tworzeniem oprogramowania, potrafimy skutecznie optymalizować pracę serwisów i aplikacji internetowych. Optymalizujemy nie tylko pracę części sprzętowej serwera oraz system operacyjny, ale potrafimy również wskazać, co ewentualnie wymaga poprawienia w samej aplikacji lub strukturze bazy danych.

więcej

 

multimedia
c.media
c.media

c.media jest narzędziem przeznaczonym dla podmiotów lub osób chcących umieszczać lub transmitować w Sieci swoje materiały multimedialne. Ponieważ c.media udostępniamy w formie usługi nie musisz inwestować ani w zespół programistów (by napisać skomplikowane oprogramowanie), ani w serwer www (ponieważ konwersja odbywa się błyskawicznie poza Twoim serwerem), ani w łącze (ponieważ wgrywanie plików do konwersji, a potem udostępnianie gotowych plików przeznaczonych dla użytkowników Twojej strony www odbywa się za pomocą naszej infrastruktury - sieci węzłów dystrybucyjnych).