CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt

opis
http://sknowawioska.cadera.com.pl/

Na zlecenie właścicieli Stadniny Koni Nowa Wioska zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy dla nich nową stronę internetową, która wyróżnia się po pierwsze czytelnym i przejrzystym układem strony, po drugie niebanalną kompozycją i ciekawymi rozwiązaniami (takimi jak np. cztery wersje strony odpowiadające każdej z czterech pór roku), a po trzecie przyciąga wzrok i zachwyca przepiękną szatą graficzną.

tl_files/logo_sknowawioska.gif

Po otworzeniu strony ustawia się automatycznie ta wersja, która pasuje do obecnie trwającej pory roku. Użytkownik może także samodzielnie zmieniać wersje strony, w zależności od tego, która z nich najbardziej mu się podoba. Taki efekt dodatkowo zwiększa atrakcyjność portalu, a ponadto daje użytkownikowi możliwość ciekawej interakcji. Dla tej witryny zespół Cadera zaproponował i wdrożył również takie funkcjonalności jak np. księga gości, mapa strony oraz możliwość wysyłania newsletterów.

 

kreacja graficzna
Jeszcze przed rozpoczęciem prac nad projektem wspólnie z Klientem zidentyfikowaliśmy oraz zanalizowaliśmy jego potrzeby i oczekiwania wobec projektu strony internetowej. Wykorzystaliśmy w tym celu tzw. brief kreatywny czyli formularz określający wytyczne do wykonania prac graficznych i obejmujący m.in.: 
 - koncepcję projektu graficznego
 - określenie elementów identyfikacji wizualnej (kolorystyka, typografia, kompozycja, itp.)
 - zakres, rodzaj i rozplanowanie poszczególnych elementów treści na stronie

 

 

tl_files/screen1_sknowawioska.jpg

W entuzjastycznie przyjętym przez Klienta projekcie szaty graficznej zaproponowaliśmy różniące się między sobą kolorami i zdjęciami cztery wersje strony głównej, przy czym każda z nich odpowiada jednej z czterech pór roku. Przy realizacji projektu graficznego posłużyliśmy się wysokiej jakości zdjęciami, co wpłynęło na efektowność portalu.

 

tl_files/screen2_sknowawioska.jpg

 

efekty
Klient dysponuje kompleksowo przygotowanym i wyjątkowo atrakcyjnym portalem, który zachwyca przepiękną grafiką. Na pierwszym planie każdej z czterech wersji strony zamieściliśmy urzekające fotografie przedstawiające konie w biegu i w malowniczych plenerach. Tak dynamiczny i pełen uroku klimat wyśmienicie podkreśla charakter stadniny specjalizującej się w hodowli koni sportowych.

wykorzystane usługi Cadera:
- hosting
- administracja serwerami
- usługi IT
- konsultacje
- kreacja graficzna

 

wróć