CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt

opis
http://www.sport24.pl

tl_files/logo_sport24.gif

Sport24.pl to największy w Polsce sportowy serwis społecznościowy współredagowany przez kibiców i prezentujący najnowsze doniesienia ze świata sportu. W portalu relacjonowane są na żywo między innymi rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy. Kibice-internauci mają tu zaoferowanych wiele możliwości, w tym komentowanie wydarzeń sportowych, zamieszczanie własnych relacji, zakładanie fanklubów, blogów i galerii.

tl_files/logo_pointgroup.gif

Portal odniósł wielki sukces. Szybko okazało się, że gwałtownie rosnąca liczba odwiedzających wykroczyła znacznie poza wstępne założenia jego twórców. Ówczesna infrastruktura nie była w stanie sprostać olbrzymiej popularności serwisu - w godzinach największego natężenia ruchu występowały liczne problemy z wejściem na stronę. Platforma Mediowa Point Group (właściciel portalu) zleciła nam przeprowadzenie zmian zapewniających serwisowi stabilność. Zaproponowaliśmy ultranowoczesne i bardzo skuteczne rozwiązania technologiczne. Po ich wdrożeniu działanie serwisu wróciło do normy, a liczba jego użytkowników już bez  żadnych przeszkód stale rośnie.

technologia
Aby zapewnić serwisowi niezawodność działania, został on przeniesiony na zakupione przez  nas nowoczesne serwery, które po odpowiednim skonfigurowaniu podłączyliśmy do infrastruktury hostingowej w naszym Data Center.

tl_files/screen1_sport24.jpg

efekty
Dzięki wdrożonym przez nas supernowoczesnym rozwiązaniom technologicznym oraz przeprowadzeniu optymalizacji serwis obecnie jest w stanie obsłużyć każdą ilość odwiedzin na stronie  i działa bez zarzutu. O tym, że wprowadzone przez nas zmiany przyniosły pożądany przez Klienta efekt, świadczą statystyki. W krótkim czasie oglądalność serwisu wzrosła o 60 procent!

wykorzystane usługi Cadera:
- hosting
- administracja serwerami
- usługi IT
- konsultacje

wróć