CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt
opis
http://webxxl.cadera.com.pl
Firma Kraft Jacobs Suchard postawiła na wypromowanie jednego ze swoich najsmaczniejszych produktów, jakim jest wafelek Prince Polo XXL. O przeprowadzenie akcji reklamowej poproszono agencję Ogilvy Interactive, która powierzyła nam prace nad stworzeniem witryny produktowej. Witryna miała charakter promocyjno-konkursowy, mający na celu zachęcić młodą część internautów do brania udziału m.in. w multimedialnych mini-grach.

technologia
Cały serwis został zaprojektowany w technologii Adobe Flash, pozwalającej maksymalnie wykorzystać dostarczone w formacie HD wideo animacje 3D, wykonane przez firmę Platige Image. Strona podzielona została na kilka części - pokoi, z których każdy spełniał inną funkcję. Pomieszczenie z grami dawało szanse zarejestrowanym użytkownikom na wygranie atrakcyjnych nagród rzeczowych.
Pokój z multimedialnym gadżetami udostępniał szereg tapet i dzwonków polifonicznych na komórki. Strona została zaprojektowana modułowo, co umożliwiło nam zachowanie względnie niewielkiej objętości plików. Każda sekcja doczytywana była osobno, dzięki czemu Użytkownik szybko otrzymywał żądane treści. Takie rozwiązanie dało nam również możliwość prostej i szybkiej rozbudowy struktury strony w przyszłości. Każdy z modułów oferował również opcję spięcia ze statystykami Google, lub Gemius, co dostarczyło Klientowi dodatkowe narzędzia i informacje umożliwiające analizę projektu.

efekty
Ponieważ marka Prince Polo i tak znana jest na rynku polskim od wielu lat, nowa strona wafelków wiązała się bardziej z przypomnieniem o swoim istnieniu młodej części konsumentów. Strona swoimi niecodziennymi interakcjami multimedialnymi i humorem przyciągnęła wielu użytkowników Internetu, wpływając na częstość odwiedzania witryny.
wykorzystane usługi Cadera:
- hosting
- łącza
- programowanie
- webmaster
- obróbka wideo