CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt
kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Cadera działa na rynku od 1998 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą technologiczną z zapleczem programistycznym oraz interaktywnym. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług z zakresu IT oraz tworzeniu nowoczesnych narzędzi i rozwiązań internetowych, w tym portali, stron www i aplikacji internetowych.

więcej

data center

Zespół

Posiadamy zaplecze techniczne oraz zespół wysokiej klasy specjalistów (w tym informatyków, programistów oraz grafików), którzy dołożą wszelkich starań, aby wraz z zastosowaniem najnowocześniejszych oraz unikalnych technologii dostarczyć Państwu najwyższej jakości usługi.

 

Tworzymy długotrwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z naszymi Klientami. Możecie nam zaufać – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz niezawodności zdobyliśmy sobie renomę i jesteśmy polecani innym przez zadowolonych Klientów.

więcej

obsługa informatyczna

Zakres usług

Zajmujemy się obsługą informatyczną nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie technologiczne i programistyczne. Dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym Data Center (serwerownią). Zakres naszych usług obejmuje:

 - usługi informatyczne (outsourcing IT) oraz administrowanie serwerami
 - hosting i kolokację serwerów
 - programowanie w językach PHP, Python oraz FlashActionScript
 - usługi multimedialne

więcej

Data Center

Data Center

Nasze Data Center to nowoczesna serwerownia wyposażona w doskonały system zabezpieczeń. Spełnia najsurowsze wymagania, a pracujące w nim serwery są monitorowane 24h na dobę. Oferujemy tu podłączenie do naszych niezawodnych łączy internetowych oraz rozwiązania zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa i sprawności przetwarzania danych.

 

więcej

obsługa informatyczna

Naszymi atutami są:

- profesjonalizm oraz dążenie do perfekcji
- zespół wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów
- wieloletnie doświadczenie i doskonała jakość usług
- indywidualne podejście do klienta
- szybka reakcja i elastyczność w działaniu
- atrakcyjne ceny