CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt

opis
http://www.n.pl

tl_files/logo_n_hint.gif

We współpracy z Hint Intermedia przygotowaliśmy i wdrożyliśmy szereg technologicznych rozwiązań będących fundamentami nowej witryny platformy telewizyjnej N (zarządzanej przez ITI Neovision). Wkład pracy naszego zespołu IT ma zatem swój udział w sukcesie serwisu, który uhonorowano aż dwoma wyróżnieniami w prestiżowym konkursie na najlepszą stronę internetową i który śmiało pretenduje do miana jednej z najnowocześniejszych witryn w polskim internecie.

technologia
Serwis n.pl na tle konkurencji wyróżnia się wykorzystaną do jego stworzenia technologią. Wkładem Cadery było zakupienie i odpowiednie skonfigurowanie serwerów, hosting, kolokacja i administracja serwerami w naszym Data Center oraz dostarczenie wysokiej jakości łączy internetowych. Niezawodne połączenie z internetem zapewniliśmy przy pomocy zwielokrotnionej infrastruktury sieciowej opartej na zaawansowanych switchach zarządzalnych amerykańskiej firmy Netgear  i routerach BGP pracujących pod kontrolą systemu Linux.

tl_files/screen1_n.jpg


 

efekty
Przy pomocy tak stabilnego i rozbudowanego serwisu telewizja N bez przeszkód rozwija swoją obecność w Internecie. Serwis n.pl otrzymał dwa wyróżnienia Akademii Internetu w konkursie WebStarFestival 2008. Wyróżnienia te przyznano w kategorii Nowa Strona Roku oraz Strona Firmowa Roku.

wykorzystane usługi Cadera
- hosting, administracja
- łącza (w opcji Premium)
- usługi IT
- konsultacje

referencje
Z agencją Hint Intermedia, naszym partnerem i zarazem Klientem, współpracowaliśmy przy kilku różnych projektach (oprócz serwisu n.pl było to m.in.. wykonanie serwisu edukacyjnego http://mam.media.pl (w naszym Case Studies dostępny jest opis realizacji tego projektu). Hint Intermedia, doceniając współpracę z nami oraz wysoką jakość naszych usług, przekazał nam list referencyjny, którego skan zamieszczamy poniżej:

 

 

wróć