CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt
opis
Wspólnie z hyperCrew oraz Great Open House obsługiwaliśmy kampanię reklamową na wejście sieci PLAY - czwartego operatora telefonii komórkowej w Polsce. Firma P4 (zarządzająca siecią) wprowadzała nową markę na rynek zdominowany przez trzech gigantów. Aby podkreślić, że oto nadchodzi czwarty operator komórkowy, P4 wystartowała ze stroną internetową www.nadchodzi4.com, która obecnie pod zmienioną nazwą funkcjonuje jako oficjalna strona sieci Play.P4 na stronie internetowej nadchodzi4.com rozpoczęło rekrutację do testów swojej sieci. Program testów pod nazwą "Nadchodzi4" był przygotowywany wspólnie z Onet.pl. Po zarejestrowaniu się na stronie nadchodzi4.com i podpisaniu umowy klient otrzymywał telefon 3G z numerem, co miesiąc 150 zł na rozmowy, smsy, roaming i przesyłanie multimediów. Aktywni klienci otrzymywali kolejne doładowania. Testujący mogli założyć swój profil, pisać blogi, dzielić się muzyką i brać udział w konkursach. Aby wziąć udział w programie Nadchodzi4 należało przejść kilka etapów selekcji. Pierwszy to wypełnienie ankiety na stronie internetowej.

Jeśli kandydat zakwalifikował się dalej, P4 dzwoniło do niego i zadawało kilka dodatkowych pytań. Następnie użytkownik otrzymywał pocztą list z loginem i kodem, za pomocą których rejestrował się na stronie internetowej.technologia
Na potrzeby tak dużej kampanii przygotowaliśmy zaawansowaną instalację złożoną z klastra serwerów HP pracujących pod kontrolą systemu Gentoo Linux. System składał się z siedmiu współdziałających ze sobą serwerów. Niezawodne połączenie z siecią internet zapewniliśmy za pomocą zwielokrotnionej infrastruktury sieciowej opartej na zaawansowanych switchach zarządzalnych amerykańskiej firmy Netgear, routerach BGP pracujących pod kontrolą systemu Linux. Całość podłączona była do 3 niezależnych szerokopasmowych łączy.


efekty
Marka Play wchodziła na rynek z intensywną, szeroko zakrojoną kampanią reklamową, która zakończyła się ogromnym sukcesem. Dzięki tej stronie nasz Klient dotarł do ogromnej rzeszy testerów i przyszłych użytkowników. I jest w tym także nasza zasługa!
wykorzystane usługi Cadera:
- hosting
- usługi IT
- administracja serwerami
- konsultacje