CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt

opis

http://www.mobilegate.pl

tl_files/logo_mobilegate.jpg

Współpracując z firmą MobileGate wykonaliśmy i wdrożyliśmy serwis MobileGate.pl będący platformą wymiany plików w sieci Internet. Za pośrednictwem serwisu możliwe jest spotkanie w jednym miejscu użytkowników, wydawców, dostawców oraz producentów treści w celu dokonywania wymiany plików na telefony komórkowe oraz inne urządzania elektroniczne. Każdy producent, wydawca po zarejestrowaniu się w systemie Mobilegate może wstawiać swoje produkty, które zostają opublikowane w portalu Mobilegate.pl, gdzie każdy użytkownik może pobrać dostępne produkty za pośrednictwem SMS Premium, płatności on-line lub kartą kredytową.

tl_files/screen1_mobilegate.png

technologia

Na potrzeby platformy stworzyliśmy oprogramowanie serwer-side w języku Python, wykorzystując Framework Django oraz relacyjną bazę danych PostgreSQL. Zastosowanie Pythona wpłynęło na szybkość, niezawodność, bezpieczeństwo oraz skalowalność systemu. Przy tworzeniu oprogramowania posługiwaliśmy się również językiem JavaScript wykorzystując bibliotekę jQuery oraz nierelacyjną bazę danych Redis. Naszym wkładem jest także zakup i konfiguracja infrastruktury serwerowej dla projektu oraz opieka administracyjna aby serwis działał w sposób maksymalnie wydajny i bezpieczny. Infrastruktura Mobilegate jest kolokowana w naszym Data Center i korzysta z redundantnego, odpornego na awarie, łącza internetowego.

 

 

 

 

 

 

tl_files/screen2_mobilegate.png

 

efekty

Przy zastosowaniu nowoczesnych technologii stworzyliśmy odpowiednie miejsce dla producentów i miłośników gier, aplikacji mobilnych, video, a także wydawców muzyki, prasy i książek. Oferta serwisu skierowana jest zarówno do tych, którzy lubią grać, jak i do deweloperów, dla których liczą się atrakcyjne modele rozliczeń. MobileGate Sp. z o.o. uczestniczy w programie UE, działanie 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

wykorzystane usługi Cadera

  • programowanie

  • usługi IT

  • kolokacja

  • łącza

  • konsultacje