CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt

opis
http://luksusowa.cadera.com.pl
Kto z nas nie zna wódki Luksusowej? Nasza firma musiała ją poznać od podszewki, aby stworzyć unikatowy i nieszablonowy serwis promujący ten produkt. Przy współpracy ze światową agencją MRM Worldwide prace nad serwisem przebiegły szybko i sprawnie, a zespół naszych specjalistów zaangażował się wyjątkowo mocno. Nowa odsłona strony poświęconej Luksusowej była jedną z części ogólnopolskiej akcji promocyjnej.

technologia
W oparciu o scenariusz i materiały graficzne dostarczone przez Klienta stworzyliśmy dynamiczny serwis wideo w technologii Adobe Flash. Do komunikacji ze stworzonym przez Klienta backendem wykorzystaliśmy wysoce wydajny protokół komunikacji AMF.
W zakres naszych prac wchodziła również obróbka dostarczonego materiału wideo. Wykonaliśmy kluczowanie greenboxowych sekwencji oraz montaże i inne poprawki zasugerowane przez Klienta. Całość plików wideo została następnie przekonwertowana do formatu Flash Video (FLV), umożliwiając zachowanie wysokiej jakości przy zachowaniu małej wielkości plików. Do wyświetlania podpisów pod filmami stworzyliśmy autorski silnik, który korzysta z zewnętrznego pliku w formacie tekstowym.


Projekt serwisu obejmował również wykonanie trzech gier. Jedna z nich oparta była o interaktywne sekwencje wideo, gdzie użytkownik mógł zagrać w popularna grę „trzy kubki”. Kolejna z nich była prostą zręcznościówką polegającą na odpowiednio mocnym "pchnięciu" wirtualnego kieliszka tak, aby nie spadł poza ladę baru. Ostatnia gra polegała na sprawnym polaniu czterech kieliszków wódki. Na potrzeby tej gry napisaliśmy prosty system cząsteczkowy, który symulował ruch płynu wylewającego się z butelki.
Grafika dostarczona przez Klienta charakteryzowała się monochromatycznym tłem strony, spośród którego idealnie wyróżnia się czerwona butelka Luksusowej. Cały sajt opiera się o wmontowane filmy wideo z udziałem profesjonalnych aktorów, którzy prowadzą „męskie rozmowy” i zachęcają użytkowników do wzięcia udziału w licznych multimedialnych grach.

efekty
Uruchomienie nowej strony Luksusowej przyciągnęło wielu internautów, a my czujemy, że wkład pracy naszego niezawodnego zespołu, przyczynił się do jeszcze większego sukcesu kampanii produktowej wódki Luksusowej.
wykorzystane usługi Cadera:
- programowanie
- webmaster
- obróbka wideo