CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt
jacy jesteśmy

Kim jesteśmy?

Spośród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalizm oraz dążenie do perfekcji, które są podstawą naszej działalności. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych i godnych zaufania specjalistów, którzy z zaangażowaniem nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć naszym Klientom najwyższej jakości usługi.


Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku już ponad 13 lat. Sprostaliśmy w tym czasie między innymi takim zadaniom jak budowa i obsługa dużych, wysoko obciążonych serwisów internetowych czy też tworzenie unikalnych narzędzi i rozwiązań internetowych.


Nasza wiedza i doświadczenie owocują oryginalnymi projektami, różnorodnymi możliwościami, a to wszystko idzie w parze z indywidualnym podejściem do Klienta. Jedną z naszych podstawowych cech jest elastyczność. Zawsze dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb oraz wymagań Klienta.

jacy jesteśmy

Dostarczając najwyższej jakości usługi staramy się oferować atrakcyjne ceny, tak by nie obciążać naszych Klientów wygórowanymi kwotami. Oczywiście wysoka jakość musi mieć swoją cenę, jednak ceny są zawsze negocjowalne i są wynikiem konkretnych przesłanek merytorycznych oraz obustronnych uzgodnień.


Poza oczywistą odpowiedzialnością naszej firmy wynikającą z naszej filozofii postrzegania biznesu, zapewniamy Klientowi dodatkowy poziom gwarancji. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania umowy - istnieje możliwość wpisania kar umownych do kontraktu.


Doskonała jakość naszych usług pozwala nam cieszymy się wysoką renomą i licznym gronem zadowolonych Klientów.