CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt

opis

http://www.fioletowastrona.pl

tl_files/logo_starcom.jpg tl_files/logo_milka.jpg tl_files/logo_agora.jpg

Na zlecenie domu mediowego Starcom i przy współpracy z Agora S.A., która dostarczyła infrastrukturę serwerowo-sieciową, obsługiwaliśmy streaming online z bicia Światowego Rekordu Guinnessa w przytulaniu. Rekord został pobity 11 marca 2012 roku, po 25 godzinach przytulania w hali Głównej Dworca Centralnego w Warszawie. Relacja była filmowana przez Cadera. Można ją było śledzić na żywo za pośrednictwem stron http://www.fioletowastrona.pl oraz http://www.gazeta.pl.

tl_files/screen1_fioletowastrona.jpg

Przytulanie odbywało się w pozycji stojącej, a każdej parze przysługiwało 5 minut przerwy w każdej godzinie przytulania. Zgodnie z regulaminem, przytulający się uczestnicy nie mogli zmienić nawet ułożenia rąk - jedyna rzecz, jaką wolno im było robić, to... ruszać palcami. Trzy pary biorące udział w akcji zostały wyłonione podczas castingu, pozostałe dwie – przez prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwał sędzia reprezentujący Guinness World Records. Wszystkie pary zostaną wpisane do księgi rekordów Guinnessa. 

 

 

tl_files/screen2_fioletowastrona.jpg

 

efekty

Dzięki naszemu zaangażowaniu wydarzenie bez przeszkód można było śledzić online przez 25 godzin bez przerwy. Światowy Rekord Guinnessa w przytulaniu został pobity, co potwierdziła Anna Orford, sędzia Guinness World Records, wręczając zmęczonym parom dyplom i gratulacje.

 

wykorzystane usługi Cadera

  • streaming online

  • filmowanie

  • obsługa eventu

  • konsultacje