CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt


Fioletowa strona Milka
Na zlecenie domu mediowego Starcom i przy współpracy z Agora S.A., która dostarczyła infrastrukturę serwerowo-sieciową, obsługiwaliśmy streaming online z bicia Światowego Rekordu Guinnessa w przytulaniu. Rekord został pobity 11 marca 2012 roku, po 25 godzinach przytulania w hali Głównej Dworca Centralnego w Warszawie. Relacja była filmowana przez Cadera. Można ją było oglądać na żywo za pośrednictwem stron http://www.fioletowastrona.pl oraz http://www.gazeta.pl Dzięki naszemu zaangażowaniu wydarzenie bez przeszkód można było śledzić online przez 25 godzin bez przerwy.


www.n.pl
We współpracy z Hint Intermedia przygotowaliśmy i wdrożyliśmy szereg technologicznych rozwiązań będących fundamentami nowej witryny platformy telewizyjnej N (zarządzanej przez ITI Neovision). Wkład pracy naszego zespołu IT ma zatem swój udział w sukcesie serwisu n.pl, który uhonorowano aż dwoma wyróżnieniami w prestiżowym konkursie na najlepszą stronę internetową i który śmiało pretenduje do miana jednej z najnowocześniejszych witryn w polskim internecie.
Quizon.pl
Należący do Grupy Onet.pl serwis Quizon.pl, jest portalem rozrywkowo-społecznościowym umożliwiającym użytkownikom Internetu i telefonów komórkowych rozwiązywanie quizów wiedzowych. Nasze zadanie polegało na przygotowaniu od strony technicznej i programistycznej unikalnego i nieszablonowego serwisu zdolnego obsłużyć przewidywaną niezliczoną ilość użytkowników. Projekt zakładał zbudowanie serwisu Quizon.pl od podstaw, dlatego z technologicznego punktu widzenia jest on naszym dziełem!
Prince Polo XXL
Firma Kraft Jacobs Suchard postawiła na wypromowanie jednego ze swoich najsmaczniejszych produktów, jakim jest wafelek Prince Polo XXL. O przeprowadzenie akcji reklamowej poproszono agencję Ogilvy Interactive, która powierzyła nam prace nad stworzeniem witryny produktowej. Witryna miała charakter promocyjno-konkursowy, mający na celu zachęcić młodą część internautów do brania udziału m.in. w multimedialnych mini-grach.
Mali Mistrzowie
Wraz z rozwojem stron internetowych, firma Nestle postanowiła wypromować kaszki dla najmłodszych za pomocą serwisu społecznościowego w sieci. Międzynarodowa agencja Ogilvy Interactive dostarczyła nam pomysł graficzny, a zadaniem Cadery było stworzenie oraz całościowe oprogramowanie tej strony.
Witryna skierowana głównie do rodziców swoich pociech umożliwiała założenie profilu dziecka, wgrywanie zdjęć i filmów oraz ich oceniania, wyłaniając „małego mistrza” raz w miesiącu. Inną funkcjonalnością, która została wdrożona do projektu, było wysyłanie mailingów do zarejestrowanych użytkowników.
Nadchodzi4
Wspólnie z hyperCREW oraz Great Open House obsługiwaliśmy kampanię reklamową na wejście sieci PLAY - czwartego operatora telefonii komórkowej w Polsce. Firma P4 (zarządzająca siecią) wprowadzała nową markę na rynek zdominowany przez trzech gigantów. Aby podkreślić, że oto nadchodzi czwarty operator komórkowy, P4 wystartowała ze stroną internetową www.nadchodzi4.com, która obecnie pod zmienioną nazwą funkcjonuje jako oficjalna strona sieci Play.

www.zywiec.com.pl
Przy współpracy z agencją ARC Worldwide Polska opracowaliśmy od strony technicznej bardzo oryginalny interaktywny serwis brandowy piwa Żywiec. Grupa Żywiec (właściciel marki) postanowiła zmienić wyobrażenia o typowej stronie internetowej i zaoferować coś nowego, świeżego i interesującego. Nasz zespół ekspertów IT stworzył solidne technologiczne podwaliny serwisu, jak również jednej z jego największych atrakcji – telewizji internetowej i transmisji na żywo!
Laboratorium Kosmetyczne Joanna
Laboratorium Kosmetyczne Joanna to polska firma, specjalizująca się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała, która zasiliła grono Klientów Cadera. Naszym doświadczonym administratorom zlecono opiekę nad infrastrukturą informatyczną firmy, a do ich głównych zadań i obowiązków należy nie tylko wykonywanie bieżących czynności administracyjnych, ale również doradztwo i konsultacje przy modernizacji i rozbudowie infrastruktury IT.


SkyCash
W gronie naszych Klientów znalazł się również SkyCash Poland S.A. - twórca rozwiązania, które zrewolucjonizowało system płatności mobilnych, a jednocześnie pozostało niezależne od operatów komórkowych. SkyCash umożliwia swoim użytkownikom zarówno dokonywanie płatności w punktach usługowych, przelewanie środków pomiędzy znajomymi, jak i kupowanie biletów komunikacji miejskiej. System charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania oraz uniwersalność: został on bowiem dostosowany do ponad 95% komórek używanych obecnie przez Polaków.


www.way2traffic.com
Z uwagi na bogate doświadczenie naszego działu IT firma Way2traffic Polska S.A. powierzyła nam opiekę administratorską nad swoją infrastrukturą informatyczną. Naszym zadaniem było zaplanowanie (i późniejsza administracja) odpornego na awarie, bardzo wydajnego, a zarazem łatwego w rozbudowie rozwiązania serwerowo-sieciowego. Projekt potraktowaliśmy jako interesujące wyzwanie, które zostało podjęte z dużym entuzjazmem również z uwagi na profil działalności firmy, związany z planowaniem i zarządzaniem kampaniami reklamowymi, ich bieżącym kontrolingiem oraz rozliczaniem.

Sport24.pl
Największy w Polsce sportowy serwis społecznościowy. Prezentuje nowinki ze świata sportu oraz relacje na żywo z takich wydarzeń jak np. rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy. Jego sukces był tak olbrzymi, że pierwotna infrastruktura serwisu nie radziła sobie z gwałtownie rosnącą liczbą odwiedzających. Platforma Mediowa Point Group (właściciel portalu) zleciła nam przeprowadzenie zmian gwarantujących serwisowi stabilność. Dla odnotowującego obecnie kilka milionów odsłon miesięcznie serwisu przygotowaliśmy i wdrożyliśmy ultranowoczesne rozwiązania technologiczne.

Platforma MobileGate.pl
Współpracując z firmą MobileGate wykonaliśmy i wdrożyliśmy serwis MobileGate.pl będący platformą wymiany plików w sieci Internet. Za pośrednictwem serwisu możliwe jest spotkanie w jednym miejscu użytkowników, wydawców, dostawców oraz producentów treści w celu dokonywania wymiany plików na telefony komórkowe oraz inne urządzania elektroniczne. Każdy producent, wydawca po zarejestrowaniu się w systemie Mobilegate może wstawiać swoje produkty, które zostają opublikowane w portalu Mobilegate.pl, gdzie każdy użytkownik może pobrać dostępne produkty za pośrednictwem SMS Premium, płatności on-line lub kartą kredytową.


Junior Media
Efektem naszej współpracy z Polskapresse oraz Wydawnictwem Pedagogicznym OPERON było powstanie projektu edukacyjnego skierowanego do szkół. Junior Media to nic innego, jak internetowa platforma będąca narzędziem do tworzenia e-gazet, które można również zapisywać na dysku w formacie PDF, samodzielnie wydrukować przy użyciu drukarki lub biorąc udział w konkursie otrzymać możliwość druku w drukarni prasowej na prawdziwym gazetowym papierze.


Drukarnia internetowa Klikdruk
Na potrzeby Zakładu Poligraficznego Unigraf opracowaliśmy i wdrożyliśmy system e-commerce typu Web2Print „Klikdruk”. Jest to całkowicie internetowa drukarnia, korzystająca z zaplecza technologicznego Unigrafu. Klikdruk to szeroka gama produktów reklamowych i poligraficznych, podzielona na siedem głównych kategorii: plakaty, ulotki, ulotki składane, teczki, notesy, papiery firmowe oraz wizytówki. Stworzony przez nas zintegrowany system zamawiania usług, produkcji i dostawy pozwolił użytkownikom na nieograniczony dostęp do profesjonalnych usług poligraficznych bez wychodzenia z domu.

www.ksow.pl
Na zlecenie fundacji FAPA, działającej w imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przy współpracy z firmą Betacom przygotowaliśmy witrynę internetową Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) - sieci skupiającej struktury administracyjne wszystkich szczebli organizacyjnych oraz inne podmioty przyczyniające się do rozwoju obszarów wiejskich. Jednym z istotnych wymagań było stworzenie przejrzystej i funkcjonalnej platformy informacyjnej.
luksusowa
Luksusowa
Kto z nas nie zna wódki Luksusowej? Nasza firma musiała ją poznać od podszewki, aby stworzyć unikatowy i nieszablonowy serwis promujący ten produkt. Przy współpracy ze światową agencją MRM Worldwide prace nad serwisem przebiegły szybko i sprawnie, a zespół naszych specjalistów zaangażował się wyjątkowo mocno. Nowa odsłona strony poświęconej Luksusowej była jedną z części ogólnopolskiej akcji promocyjnej.
MAM – Młodzieżowa Akcja Multimedialna
mam
Na zlecenie fundacji Nowe Media, przy współpracy z agencją Hint Intermedia przygotowaliśmy serwis edukacyjny Młodzieżowa Akcja Multimedialna (MAM). Jego misją jest rozwijanie zainteresowań publicystyczno-dziennikarskich wśród młodych ludzi. Z założenia więc wortal ma charakter edukacyjny z elementami społecznościowymi. Użytkownicy, łącząc się w grupy - redakcje, mogą tworzyć "wirtualne gazetki" i wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz uwagami na forum. Poszczególni członkowie redakcji mogą posiadać różne role w tworzeniu wydania, oparte na dojrzalszych wzorcach z prawdziwych gazet (redaktor naczelny, grafik, korekta, etc.).


Mleczne mile
mlecznemile
Właściciele marki Müller postanowili bardzo mocno zaznaczyć swoją obecność na naszym rynku. Strona internetowa była jednym z elementów kampanii reklamowej skupiającej takie media jak telewizja, internet, mobile. Zadanie stworzenia strony konkursowej Agencja Full Interactive powierzyła nam. Mieliśmy zająć się technicznymi aspektami mechanizmu rejestracji, weryfikacji oraz komunikacji z konsumentami.


Windygo.pl
Dla firmy Windygo wykonaliśmy serwis internetowy umożliwiający przedsiębiorcom odzyskiwanie należności i zarządzanie procesem windykacyjnym za pośrednictwem Internetu. Aby skorzystać z platformy windykacyjnej Windygo.pl wystarczy założyć w serwisie bezpłatne konto, wpisać dane dłużnika i wybrać plan windykacyjny. Serwis pozwala na zarządzanie jednym lub wieloma procesami windykacyjnymi jednocześnie wyróżniając się przy tym prostym i intuicyjnym panelem użytkownika.

Stadnina Koni Nowa Wioska
Na zlecenie właścicieli stadniny koni w Nowej Wiosce zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy dla nich nową stronę internetową, która wyróżnia się po pierwsze czytelnym i przejrzystym układem strony, po drugie niebanalną kompozycją i ciekawymi rozwiązaniami (takimi jak np. cztery wersje strony odpowiadające każdej z czterech pór roku), a po trzecie przyciąga wzrok i zachwyca przepiękną szatą graficzną.

Moje Silne Drzewo
W ramach naszej współpracy z Fundacją Nasza Ziemia została nam powierzona obsługa szeroko  reklamowanej w mediach ogólnopolskiej kampanii promocyjnej programu "Moje Silne Drzewo".  Jego głównym celem jest posadzenie miliona drzew w Beskidach oraz promocja wiedzy na temat  roli drzew w życiu człowieka. Ten zakrojony na wielką skalę projekt zaangażował m.in.  organizacje ekologiczne, instytucje państwowe, a także wielu znanych ludzi.