CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt
tekst

Cadera na platformie n6

2013-04-03

28 stycznia 2013 roku dołączyliśmy do Network Security Incident eXchange czyli n6. n6 to platforma pośredniczącą w gromadzeniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji dotyczących bezpieczeństwa w sieci, autorstwa CERT Polska. Celem, dla którego powstała platforma, jest zebranie jak największej ilości danych i dostarczenie ich w postaci jednolitej usługi właścicielom, operatorom oraz administratorom sieci, posiadającym swój autonomiczny system lub administrującym podsiecią.

Więcej...

tekst

Cadera w nowej serwerowni

2013-02-05

Ostatni weekend stycznia minął pod znakiem olbrzymich zmian, związanych z przeprowadzką do nowego centrum danych. Nadal pozostajemy w obrębie tego samego data center, ale serwery oraz infrastruktura pomocnicza zostały przeniesione do nowego budynku, który jest w stanie zapewnić dostęp do wydajniejszych i nowocześniejszych technologii.

Więcej...

tekst

Platforma MobileGate.pl

2012-08-08

Na zlecenie firmy MobileGate Cadera zajęła się wykonaniem i wdrożeniem serwisu MobileGate.pl, będącego internetową platformą wymiany plików. Serwis jest miejscem spotkań użytkowników, wydawców, dostawców oraz producentów treści oraz narzędziem, za pośrednictwem którego mogą oni dokonywać wymiany plików na telefony komórkowe oraz inne urządzenia elektroniczne.

Więcej...

tekst

Laboratorium Kosmetyczne Joanna wśród Klientów Cadera

2012-08-07

Pragniemy poinformować, że od stycznia 2012 roku naszym Klientem została firma Laboratorium Kosmetyczne Joanna, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Zadaniem Cadera jest zapewnienie kompleksowej obsługi IT, w tym w szczególności opieka nad infrastrukturą informatyczną firmy. Więcej informacji na temat podjętej przez nas współpracy można znaleźć w zakładce case studies.

Więcej...