CADERA
strona główna o nas aktualności oferta case studies kontakt

Platforma MobileGate.pl

Na zlecenie firmy MobileGate Cadera zajęła się wykonaniem i wdrożeniem serwisu MobileGate.pl, będącego internetową platformą wymiany plików. Serwis jest miejscem spotkań użytkowników, wydawców, dostawców oraz producentów treści oraz narzędziem, za pośrednictwem którego mogą oni dokonywać wymiany plików na telefony komórkowe oraz inne urządzenia elektroniczne.


Powstanie platformy było odpowiedzią na stale zwiększający się udział smartphone-ów na rynku telefonów komórkowych. Kolejne modele tych urządzeń otwierają szerokie spektrum możliwości dla swoich użytkowników udowadniając, że czasy, w których komórka służyła jednie do wykonywania połączeń oraz wysyłania wiadomości tekstowych, odchodzą bezpowrotnie do lamusa.

 

Użytkownik rejestrujący się na MobileGate.pl otrzymuje dostęp do aplikacji oraz może liczyć na promocyjny zakup znajdujących się tam produktów. Z kolei producenci aplikacji mobilnych i dystrybutorzy zakładając konto na platformie otrzymują możliwość zamieszczania własnych produktów oraz przejrzysty dostęp do swoich raportów oraz danych, bez względu na preferowany model biznesowy.

 

MobileGate.pl to projekt, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Wróć